Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.

Rakovník hrál osmdesát minut přesilovku, v koncovce se ale dál tráp

Druhý bod do tabulky 5. ligy-krajského přeboru si připsali fotbalisté SK Rakovník a je zatím asi nejcennějším přírůstkem, protože ho borci vybojovali na hřišti zatím stoprocentního Chlumce a ještě v dost okleštěné sestavě. Na druhou stranu hráli osmdesát minut přesilovku, takže sami cítili, že mohli i vyhrát.

Rozhodla poslední čtvrtina, Rakovník ve Velimi dvakrát neuhlídal mladíka

Dvacetiletý mladík Jan Hannich byl strůjcem prvním porážky fotbalistů SK Rakovník v novém ročníku krajského přeboru – 5. ligy. Hosté se ve vloženém středečním kole drželi do 70. minuty, pak ale inkasovali rychle po sobě dvě branky a skóre 20 zůstalo na ukazateli až do konce zápasu.

Posilujeme! Jarda Červený se vrací zpět na SK

Po třech letech se vrací zpět z třetí ligy se třiceti třemi třetiligovými góly náš nejvýraznější odchovanec posledního desetiletí. Z Karlových Varů přichází JAROSLAV ČERVENÝ!

Ex-divizní Louny si v generálce odvezly z Rakovníka tři kousky

Ještě na jaře dělily fotbalové celky SK Rakovník a FK Louny dvě soutěže,. teď to ale bude fifty fifty - jen v jiném kraji. I proto byla generálka dobrou prověrkou pro oba a lepší v ní byli domácí hráči, kteří si cestu k výhře 3:1 proklestili hlavně výkonem do přestávky.