Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 32 článků.

Přežili penaltu, vyrovnali v nastavení. Rakovničtí berou i jeden bod

Poprvé v jarní části I. A třídy ztratili fotbalisté SK Rakovník body. Vlastně ale jeden získali, protože na půdě Kosoře vyrovnával na konečných 2:2 Václav Čadek až ve druhé minutě nastaveného času. Remíza však stále Rakovník první místo v tabulce, tam se při shodném počtu bodů, ale lepším skóre vrátily Tuchoměřice. S těmi se Rakovničtí teprve utkají.

U15: Výhra nad Kunicemi 3:1

V domacím utkání proti Kunicim jsme vyhráli 3:1. Bohužel jediná pozitivní věc z naší strany je výsledek. Začátek utkání jsme měli dobrý a hned v 6.minutě se trefil po rohu hlavou Habart.

Rakovník nedal Slanému šanci

Do Rakovníka dorazily kolotoče a místní fotbalisté SK se do rolí jejich provozovatelů vpravili velmi rychle: slánské béčko párkrát povozili a byl z toho jeden z nejjasnějších zápasů sezony: 5:0 a Rakovník dál tabulku I. A třídy vede.

Rakovník zvládl derby s béčkem Kladna jde do čela I. A třídy

Fotbalový trenér Jaroslav Hamouz se úspěšně vrátil do Kladna. Ještě před několika měsíci tam trénoval mládež, ale pak převzal muže a nekompromisní cestou je vede do krajského přeboru. I tentokrát potvrdil stoprocentní jarní bodovou formu a béčko SK Kladno porazil 3:2.

Velikonoční nadílka od Rakovníka! Ten venku rozdrtil Vestec

V pátek se proti sobě postavily kluby Vestce a Rakovníka. Hosté si svá kouzla nechali až na druhý poločas, ve kterém se ve sledu necelé půlhodiny trefili hned čtyřikrát a deklasovali aktuálně čtvrtý tým tabulky rozdílem třídy. Rozhodl Žďánský, který v závěru přidal i potvrzující branku, kterou navýšil vedení hostů na čtyřbrankové. Rakovník díky výhře bodově dotáhl vedoucí Tuchoměřice, které se aktuálně potýkají s velkou herní krizí.

Do půlky si trenér málem natahoval budíka, pak už Rakovník zářil

Na jaře zůstávají fotbalisté SK Rakovník stoprocentní. Výhra s předposledními Voticemi se ale čekala, i když se rodila po nepovedeném prvním poločase trochu ztěžka. Nakonec je jasná – 5:0, ale v pátek čeká Rakovnické mnohem složitější zápas ve Vestci, kde bude ve hře druhé místo v I. A třídě. Ale vlastně i první, ztráta na vedoucí Tuchoměřice není velká.