Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 33 článků.

Do půlky si trenér málem natahoval budíka, pak už Rakovník zářil

Na jaře zůstávají fotbalisté SK Rakovník stoprocentní. Výhra s předposledními Voticemi se ale čekala, i když se rodila po nepovedeném prvním poločase trochu ztěžka. Nakonec je jasná – 5:0, ale v pátek čeká Rakovnické mnohem složitější zápas ve Vestci, kde bude ve hře druhé místo v I. A třídě. Ale vlastně i první, ztráta na vedoucí Tuchoměřice není velká.

Rakovník nasázel Podlesí pět gólů

Fantasticky zahájili jarní část I. A třídy fotbalisté SK Rakovník. Ač to v úvodu zápasu s Podlesím nevypadalo, nakonec soupeře přejeli vysoko 5:0 a upevnili si druhu příčku v tabulce. Zejména druhý poločas byl v rakovnickém podání až fascinující.

Premiéra Rakovníku vyšla, teď už se chystá na Podlesí

Dva góly Petra Bohatého zajistily fotbalovému Rakovníku povedenou generálku před startem jarních odvet v I. A třídě. Rapid Psáry, špičkový tým druhé A třídní skupiny, porazili svěřenci Jaroslava Hamouze na umělce Tatranu 2:1.

Penalta v poslední minutě. Škoda, Rakovník přišel o dobrý výsledek

Hosté přijeli do Rakovníka dost oslabeni. Jejich největší přestupové eso zimy Zdeněk Folprecht musel do Zlína za sponzorskými povinnostmi, nehráli ani další zkušení borci Fitko, Růžička, Pudil a Žahour. Naopak šanci dostali dorostenci Ditrich, Kraček a nově Matějovský z Rudy, který to měl na hřiště Tatranu vlastně jen přes les.

WU15: Soutěží s kluky se mladé fotbalistky Rakovníka připravují na budoucnost

/ROZHOVOR/ Mladé fotbalové naděje hrající kdysi pod hlavičkou FK Rakovník v loňském roce přešly pod záštitu SK Rakovník a na pozici trenéra Kateřinu Hajnovou vystřídal Petr Mendík. Z důvodu většího věkového rozptylu upřednostnili přihlášku do okresního přeboru starších žáků namísto dívčí soutěže. O podzimní části, zimní přípravě a cílech na jaro vyprávěl v rozhovoru právě trenér Petr Mendík.