SK Rakovník
Program zápasů
Tréninky
Rozpis hřišť
U7-U11
U12 B
U12
U13
U14
U15
WU17
U17
U19
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Program zápasů
Tréninky
Rozpis hřišť
U7-U11
U12 B
U12
U13
U14
U15
WU17
U17
U19
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
MENU
Klub
Historie
Členské příspěvky
Síň slávy
Vstupenky
Pronájem hřišť
Kontakty
Stadiony
Novinky
Muži
Týmy
Pro fanoušky
Nábory
Partneři
Klub
Historie
Členské příspěvky
Síň slávy
Vstupenky
Pronájem hřišť
Kontakty
Stadiony
Novinky
Muži
Týmy
Pro fanoušky
Nábory
Partneři
Program zápasů
Tréninky
Rozpis hřišť
U7-U11
U12 B
U12
U13
U14
U15
WU17
U17
U19
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Klub
Historie
Členské příspěvky
Síň slávy
Vstupenky
Pronájem hřišť
Kontakty
Stadiony
Novinky
Muži
Týmy
Pro fanoušky
Nábory
Partneři
Program zápasů
Tréninky
Rozpis hřišť
U7-U11
U12 B
U12
U13
U14
U15
WU17
U17
U19
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Dorostenky WU17
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Dorostenky WU17
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2024
neděle
1. 9.
FC Praha/FK Mělník 1909
SK Rakovník
ne 1. 9. 2024 10:00
@
Kly - Lom
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 2. kolo
8:1
ne 1. 9. 2024 10:00
@
Kly - Lom
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 2. kolo
neděle
8. 9.
SK Rakovník
FK Baník Most - Souš/FK Dobroměřice
dnes v 17:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 3. kolo
– : –
dnes v 17:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 3. kolo
středa
11. 9.
SK Rakovník
FK Teplice
st 11. 9. 2024 17:30
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 1. kolo
– : –
st 11. 9. 2024 17:30
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 1. kolo
sobota
14. 9.
TJ Sokol Pičín
SK Rakovník
so 14. 9. 2024 10:15
@
Sokol Pičín
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 4. kolo
– : –
so 14. 9. 2024 10:15
@
Sokol Pičín
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 4. kolo
neděle
22. 9.
SK Rakovník
TJ Hradiště
ne 22. 9. 2024 17:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 5. kolo
– : –
ne 22. 9. 2024 17:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 5. kolo
sobota
28. 9.
SK Rakovník
AFK Slavoj Podolí Praha
so 28. 9. 2024 11:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 6. kolo
– : –
so 28. 9. 2024 11:00
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 6. kolo
říjen 2024
neděle
6. 10.
Prague Raptors FC
SK Rakovník
ne 6. 10. 2024 16:00
@
Malešice T.
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 7. kolo
– : –
ne 6. 10. 2024 16:00
@
Malešice T.
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 7. kolo
neděle
13. 10.
SK Rakovník
FK Dukla Praha
ne 13. 10. 2024 19:00
@
Tatran Rakovník - UMT
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 8. kolo
– : –
ne 13. 10. 2024 19:00
@
Tatran Rakovník - UMT
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 8. kolo
neděle
20. 10.
DFA Roudnice nad Labem-Hrobce
SK Rakovník
ne 20. 10. 2024 13:00
@
Hrobce
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 9. kolo
– : –
ne 20. 10. 2024 13:00
@
Hrobce
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 9. kolo
sobota
26. 10.
SK Rakovník
VOLNÝ LOS
so 26. 10. 2024
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 10. kolo
– : –
so 26. 10. 2024
@
SK Rakovník - tráva č.1
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 10. kolo
listopad 2024
neděle
3. 11.
AC Sparta Praha "B"
SK Rakovník
ne 3. 11. 2024 10:30
@
SATALICE UMT.
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 11. kolo
– : –
ne 3. 11. 2024 10:30
@
SATALICE UMT.
,
2.liga dorostenky Čechy západ, 11. kolo