SK Rakovník
SK RakovníkFK Brandýs - Boleslav
5:3
so 6. 4. 2024 11:45 @ TJ Baník Lubná, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 21. kolo

U17: Do utkání jsme vstoupili velice dobře a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, říká trenér Veselý

Trenér U17 Jan Veselý hodnotí zápas mladšího dorostu.

Trenér U17 Jan Veselý hodnotí sobotní zápas mladšího dorostu:

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí. Hosté nestihali a vůbec nezachytávali naše náběhy. Fungovala nám celková hra a téměř vše co jsme si řekli, tak kluci plnili. Do poločasu jsme hru plně kontrolovali a dostali se do zaslouženého vedení. Po začátku druhé půle jsme ještě přidali jeden gól a vedli 4:0. Nevím co se v té chvíli stalo, úplně jsme přestali hrát. Hosté nám dali dvě rychlé branky a udělali ze zápasu drama. Kluci bohužel odešli trochu fyzicky. I tak jsme nakonec utkání dotáhli do vítězného konce. Kluci ještě potřebují dohnat časté absence v trénincích. Jinak bylo utkání velice hezké a z naší strany i povedené.