Související zápas

SK Rakovník
SK RakovníkSK Střešovice 1911
0:3
so 19. 10. 2024 12:00 @ Tatran Rakovník - tráva, 2.Česká liga žáků U 14 - skupina B, 11. kolo

U14: První poločas proti Střešovicím měl kvalitu

U14 - SK Střešovice 0:3 (0:1)

pohled hlavního trenéra Jana Husáka: "Dnes bych chtěl poděkovat našim fanouškům, bubeníkům...a doufám, že v dalších zápasech budete pokračovat a bude Vás třeba i více... dnes důležité vítězství U15. Jdeme do finále podzimu a každý zápas bude teď hratelný a každý bod se počítá. Co se týká nás. Nastoupili jsme sice v kompletní možné sestavě, ale výkon nebyl zdaleka ideální. První poločas se mi celkem líbil, ale až na to zakončení! V týdnu se na to zaměříme.

utkání očima Pepi Šíly: No, bylo hodně laciných ztrát a hodně balónů jsme ztratili v nebezpečných prostorech. Když jsme si dokázali vytvořit nějakou standardku, tak skoro vždy byla téměř k ničemu. Mně se v zápase nehrálo nejlíp a svůj výkon a výdrž bych chtěl určitě zlepšit. Myslím si, že to byl z mé strany hodně špatný zápas.

a také něco od Lukáše Gondy: "Nejdříve jsme se museli přizpůsobit jejich rychlosti, když jsme se do toho dostali, dokázali jsme si vytvořit gólové šance, ty jsme však neproměnili. Celou první půli jsme je přehrávali. Druhá půle už nebyla tolik živá a taky jsme dostali laciný gól, který nás poslal ke dnu. Potom jsme si to už prohráli samy."

sestava: Horáček - Vosáhlo, Gonda, Jan Bretšnajdr, Polívka - Misík, Haužvic, Šmídová, Bláha - Šejna, Šíla
střídali: Blín, Morch, Müller, Aleš Hamouz, Hrubý, Trejbal
žk: Polívka