Související zápas

SK Rakovník
SK RakovníkSK Doksy
1:0
so 7. 9. 2024 17:00 @ SK Rakovník - tráva č.1, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 5. kolo

Rakovník se konečně dočkal výhry, doma porazil Doksy

První výhru v soutěži vybojovali fotbalisté SK Rakovník v pátém kole krajského přeboru, když jim stačila jediná trefa Petra Wajshajtla z prvního poločasu. Hosté z Doks po třech gólových hodech tentokrát neskórovali ani jednou

Domácí Jaroslav Hamouz byl spokojený. „Bylo to vítězství vůle a extrémní bojovnosti. Věřím, že kluky bude motivovat do další práce. A já jim za dnešek děkuju,“ byl rád Hamouz.

Jeho tým dal jedinou branku po pěkném úniku Jana Červeného po lajně a následné pěkné přihrávce na Petra Wajshajtla. Ten zhruba z penalty překonal mladého Josefa Švarce v bráně Doks.

„Fotbal pak moc krásy nepobral, ale soupeře jsme nepustili do jediné loženky a sami jsme mohli ve druhém poločase skóre pojistit. Turbák z malého vápna neuspěl, Červeného pak zablokovali, ale nakonec to nevadilo a máme důležité tři body,“ těšilo Hamouze, který se musel obejít bez playmakera Sklenky, rychlíka Žďánského (oba dovolená) i obou Pavlíků (kurz a zranění). Také největší hvězda Jaroslav Červený pořád ještě nemůže hrát

Duelu předcházelo slavnostní uvedení dvou nových členů Síně slávy SK Rakovník, trenérova jmenovce Jaroslava Hamouze, bývalého dlouholetého činovníka klubu, a Radima Suchánka. To je zase trenérská legenda klubu.

SK Rakovník – SK Doksy 1:0 (1:0). Branka: 17. Wajshajtl. Rozhodčí: Kulanda. Diváků: 250.

Rakovník: Zach – Alexij (61. Valcha), Severin, Beneš, Turbák – Čadek, Pucholt, Wajshajtl, Šindler, Jan Červený (84. Kýzl) – Sabo (71. Váňa).

Doksy: Švarc – Pešička, Zimerman, Černý, Čapek (59. Čermák) - Matějka, Janda, Steinbach (77. Čampulka), Veselý (80. Havelka) – Bartoš, Nesládek (77. Doležal).