Související zápas

SK Rakovník
SK RakovníkSK Rapid Psáry
1:1
ne 11. 8. 2024 17:00 @ SK Rakovník - tráva č.1, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 1. kolo

Muži: Fotbalová bitva nováčků v Rakovníku skončila nerozhodně, diváci viděli dva góly

V úvodním kole krajského přeboru fotbalistů se střetli dva nováčci, SK Rakovník a Rapid Psáry, v napínavém zápase, který skončil remízou 1:1.

Oba týmy předvedly slušné návštěvě vyrovnaný výkon, přičemž branky padly v prvním poločase. Domácí publikum potěšil zkušený Severin, silný tým hostů odpověděl po chvíli Šimáčkem.

Na stadionu v Rakovníku se sešlo 350 diváků, kteří sledovali dramatický souboj až do poslední minuty.

SK Rakovník – Rapid Psáry 1:1 (1:1). Branky: 36. Severin – 43. Šimáček. Rozhodčí: Garaja. Diváků: 350.

SK Rakovník: Zach – Alexij (46. T. Pavlík), Severin, Beneš, Šindler (67. Wajshajtl) – Čadek (75. J. Pavlík), Valcha (46. Žďánský), Pucholt, Sklenka, Turbák – Jan Červený (80. Sabo).

Pár fotek z utkání naleznete v této FOTOGALERII.