so 6. 4. 2024 10:00 @ Letní stadion tráva, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15, 21. kolo

U15: Na zápas jsme odcestovali s 13 hráči, říká trenér Polák

Trenér Milan Polák hodnotí zápas starších žáků.

Trenér Milan Polák hodnotí zápas starších žáků:

Před dnešním zápasem v Benátkách jsme bohužel museli řešit problém s velkou absencí hráčů z důvodu nemoci, nebo zranění. A tak jsme na zápas odcestovali s 13 hráči a z toho bohužel další čtyři hráči byli po nemoci, a nebo museli nastoupit s teplotou. Soupeř na nás nastoupil s taktikou bránění v 10 hráčích a nakopáváni dlouhých míčů na dva vysoké útočníky. Bohužel jsme se díky tomuto stylu hry nedokázali dostat do tempa. V 9. minutě po obrovské chybě našeho stopera se soupeř dostal střelou do prázdné branky do vedení 1:0. Za deset minut šel Bayer sám na golman, ale brankář vystihl klíčku Bayera a šanci zlikvidoval. Soupeř hrál výborně zezadu s dobrým brankářem v zádech. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a již po pěti minutách se dostal do gólové šance Habart, ale přestřelil. Další tutovou šanci jsme měli z rohu, kdy jsme bohužel trefili na brankové čáře vlastního hráče. Soupeř se za celý druhý poločas dostal do jednoho brejku, který výborným zákrokem zlikvidoval Vait. Deset minut před koncem jsme přešli na styl 4-2-4 a začali jsme ještě více bušit do soupeře. V 77 minutě byl nekompromisně ve vápně sražen Bayer a Zátko penaltu s přehledem proměnil. Soupeři musím pogratulovat k bodu. Náš výkon nebyl optimální z důvodu nemocí a bohužel někteří hráči museli hrát na jiných postech. Budeme věřit, že se hráči po nemoci v týdnu vrátí a ostatní se domarodí a na domácí sobotní utkání se připravíme.