Související zápas

SK Rakovník
SK RakovníkTJ Kunice
3:1
so 13. 4. 2024 10:00 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15, 22. kolo

U15: Výhra nad Kunicemi 3:1

V domacím utkání proti Kunicim jsme vyhráli 3:1. Bohužel jediná pozitivní věc z naší strany je výsledek. Začátek utkání jsme měli dobrý a hned v 6.minutě se trefil po rohu hlavou Habart.

Trenér Milan Polák hodnotí zápas:

V domacím utkání proti Kunicim jsme vyhráli 3:1. Bohužel jediná pozitivní věc z naší strany je výsledek. Začátek utkání jsme měli dobrý a hned v 6.minutě se trefil po rohu hlavou Habart. Ve 14. minutě byl ve vápně podražen Habart a Zátko z penalty zvýšil na 2:0. Místo toho, aby jsme uklidnili hru a hráli co jsme si řekli v šatně, tak jsme zbytečně přidržovali míč, byli všude pozdě a dělali zbytečné chyby. Minutu před koncem prvního poločasu soupeř snížil na 2:1 po rychlé akci po pravé straně. To co se stalo v druhém poločase je pro mě nepochopitelné. Soupeř nás zatlačil na naší půlku a my jsme nebyli schopní si dát ani jednu nahrávku. Ležela na našem týmu deka a nikdo nebyl schopen jí sundat. Soupeř měl několik šancí na vyrovnání, které naštěstí neproměnil. V 55. minutě udělal dobrou práci ve vápně Hamouz a Habart přidal třetí gól. Zbytek zápasu jsme ubránili a zvítězili tak 3:1. Kluci si musí uvědomit, že to nepůjde samo v žádném zápase a že bude potřeba ještě více přidat. Jediný s čím dnes můžeme být spokojeni je, že jsme dokázali vyhrát bojovností, i když se herně vůbec nedařilo. Soupeř byl kvalitní a teď na jaře zatím nejlepší s kterým jsme hráli.